Videot e hapjes madhështore të dyqanit të ri Tower Theater

Teatri i Dyqanit iJustine

Ne jemi të bindur që për shumë prej jush dyqanet e Apple janë me të vërtetë vende spektakolare, të përmirësuara ose të ridizenjuara nga një kompani që kujdeset edhe për detajet më të vogla në to. Por kur ata bëjnë kaq shumë përpjekje për të përmirësuar një ndërtesë praktikisht të braktisur të madhësisë së këtij teatri të vendosur në Los Anxhelos, ne e kuptojmë se sa Apple pëlqen të përmirësojë këto hapësira dhe bëni që vizitori të shijojë shumë më tepër sesa një iPhone, Mac ose pajisje elektronike ...

Sot YouTube i popullarizuar iJustin na tregon në një video brenda këtij Tower Theater, hapur disa orë më parë nga Apple. Dyqani me të vërtetë është spektakolar dhe niveli i detajeve dhe restaurimeve që Apple ka bërë është thjesht i shkëlqyeshëm. Logjikisht është një dyqan Apple dhe dizajni i tavolinave, vendosja e ekranit të madh, aksesorëve dhe të tjerëve është i ngjashëm me pjesën tjetër, por historia e ndërtesës, fasada e saj dhe të tjerët e bëjnë atë unike, aq sa e vetmja vetvetja Tim Cook dhe nënkryetari i shitjes me pakicë Deirdre O'Brien, ishin përgjegjës për hapjen e dyerve të këtij dyqani të ri:

https://youtu.be/SKX0G4tBtCE

Possibleshtë e mundur që juve nuk ju pëlqen mënyra e të shprehurit tuaj apo të mahniteni nga YouTuber-i i mirënjohur ose thjesht nuk është stili juaj, prandaj duam të ndajmë video të tjera të regjistruara në lidhje me këtë hapje madhështore që u mbajt nga Apple me CEO të saj në krye:

Si një fakt kurioz mund ta themi atë pamë pak maska ​​në këtë hapje kështu që eliminimi i tyre nga disa dyqane në Shtetet e Bashkuara po bëhet realitet. Ne gjithashtu duhet të themi se në këto video dyqani duket i bukur dhe me detaje spektakolare, por ta shohësh atë personalisht duhet të jetë pa dyshim shumë më mirë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.