Vinsic, 20000mAh kështu që pajisjet tuaja kanë mjaft energji

Vinsic Isshtë një bateri e jashtme e lëvizshme gjigande por ultra e hollë, me një dizajn të kujdesshëm për të luajtur lojëra me të gjitha pajisjet tona mollë dhe me një kapacitet prej 20.000 mAh të aftë për të mbushur të njëjtën energji me energji makbook i ri. Le të rishikojmë karakteristikat e tij dhe, mbi të gjitha, çmimin e saj të shkëlqyeshëm.

Vinsic, fuqi dhe stil për të mbajtur pajisjet tuaja gjallë

Vinsic's ultra slim Power Bank Ajo shquhet në shikim të parë për madhësinë e saj, por edhe për modelin e saj të kujdesshëm. Pavarësisht nga matjet e tij të ngjashme me iPad Mini, 173mm x 120mm x 12mm, skajet e lakuara dhe dizajni ultra i hollë siç sugjeron emri, i japin asaj një pamje të lehtë dhe të lëvizshme, megjithëse nuk është aq e lehtë sa duket.

Vinsic krahasues

Ajo përmban një fund metalik anti-gjurmë gishtash dhe një LED të statusit të ngarkimit të baterisë. Pranë tij, një port mikro USB për të karikuar baterinë dhe dy porta dalje: një USB 2.1A për tabletë dhe smartphone të mëdhenj, dhe një USB 1.0A për telefona më të vegjël dhe iPod.

Vinsic 20000

Me këtë port më të lartë të energjisë mund të karikoni çdo iPad, iPod ose iPhone pa probleme, edhe kur përdoret intensivisht. Mund ta përdorni gjithashtu Vinsic për të ngarkuar baterinë e MacBook tuaj edhe pse në këtë rast, kjo do të varet nga përdorimi që po i bëni dhe, në shumë raste, thjesht do ta mbajë atë në përqindjen që ishte para se ta lidhnit, gjë që nuk është aspak keq të gjitha

Bateri e jashtme Vinsic

Vinsic's ultra slim Power Bank ka një kapacitet prej 20.000 mAh Dhe, si pikë negative, është e nevojshme të theksohet karikimi i tij i ngadaltë, prandaj këshillohet që ta vendosni të karikohet gjatë natës dhe kështu ta keni të disponueshëm gjatë gjithë ditës për t'i mbajtur pajisjet tona gjallë.

La bateri e jashtme Vinsic Availableshtë në dispozicion në dy ngjyra që të përputhet me pajisjet tona Apple dhe çmimi i tyre është 49,90 €, e cila nuk është edhe e keqe:

BURIMI | 9to5Mac


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.