Vrasësit e Hënës së Lules, vazhdon të zgjerojë kastin e saj

Vrasësit e Hënës së Luleve

Tatanka Means, Michael Abbott Jr., Pat Healy dhe Scott Shepherd

Më 8 Prill, ne botuam një artikull në të cilin ju informuam për shtimin e kastit të filmit të ardhshëm Martin Scorsese për Apple TV +, Vrasësit e Hënës së Luleve, katër aktorë të rinj. Disa ditë më vonë, ne duhet të flasim përsëri për këtë projekt tjetër për të njëjtën arsye.

Sipas Deadline, kasta e këtij filmi të ri ka shtuar katër aktorë të tjerë: Tataka do të thotë, Michael Aboot Jr., Pat healy y Scott bariu, një kast që do të bashkohet me të lartpërmendurit, si dhe Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Lily Gladstone dhe Jesse Plemons.

Vrasësit e Hënës së Luleve është vendosur në vitin 1920 në Oklahoma dhe Byroja Federale e Hetimit e sapo krijuar heton vrasjet e indianëve të pasur Osage Ata të cilëve u ishte dhënë e drejta e qirasë për naftën e zbuluar nën tokat e tyre. Filmi është i bazuar në librin jo-trillues të shkruar nga David Grann.

Artikulli i botuar në Deadline, gjithashtu na ofron informacion në lidhje me personazhet që do të interpretojë secili prej aktorëve të rinj. Do të thotë do të interpretojë një personazh të quajtur John Wren; Abat tek Frank Smith; dhe Healy do të jetë John Burger, një tjetër agjent federal që punon me karakterin e Plemons.

Takana Means ka marrë pjesë në serial E vërteta e pamohueshme me Mark Ruffalo dhe Rossie O'Donell, Michael Abbot Jr luajti një nga aktorët kryesorë në komedi Vdekja e Dick Long, Pat Healy bashkëpunoi me High Jackman në film Mashtrimi dhe Scoot Shepherd ishte pjesë e kastit të filmit Ura e spiunëve, film drejtuar nga Steven Spielberg dhe me protagonist Tom Hanks.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.