VueScan do të sigurojë që skaneri juaj i vjetër të mos vjetërohet

vuescan-0

Nëse tashmë keni një skaner me disa vjet në shpinë, por nuk doni ta heqni qafe atë për shkak të rezultateve të mira që ju ka dhënë me kalimin e kohës, VueScan mund t'ju sigurojë një rini e dytë.

Normalisht që me kalimin e kohës prodhuesit e ndryshëm dhe madje edhe vetë sistemi operativ në azhurnime të njëpasnjëshme ndalet mbështesin pajisje të caktuara me drejtuesit që nuk azhurnohen me të njëjtën ritëm dhe është se deri diku është normale që vjetërsimi i planifikuar bëhet më e dukshme në këto raste.

Pikërisht për këtë arsye njerëzit në hamrick.com kanë vendosur të përqendrohen në të gjithë gamën e skanerëve për të shkuar duke i bërë ato të pajtueshme me programin e tij edhe nëse prodhuesi dhe sistemi i lënë mënjanë, për këtë ata kanë ndërtuar një bazë të dhënash me më shumë se 2300 skanues të të gjitha llojeve të markave dhe periudhave për t'i bërë ato plotësisht funksionale në disa raste dhe vetëm pjesërisht në të tjera.

vuescan-1

Versioni i fundit plotësisht i pajtueshëm me Mavericks është 9.4.19 në të cilën kur hapim programin, ai do të na ofrojë mundësi të ndryshme për të skanuar, duke pasur fusha për të ndryshuar origjinën dhe detyrën, domethënë nëse preferojmë të skanojmë për të skeduar ose për të krijuar një profil deri në madhësinë e mbështetjes, duke shkuar përmes zgjidhjes përfundimtare të dokumentit.

vuescan-2 E vërteta është se funksionon me të vërtetë mirë në gjithçka, si në opsionet e kulturave ashtu edhe në ato filtrat e mprehjes dhe restaurimin e ngjyrave. Me pak fjalë, një program i rekomanduar nëse skaneri juaj nuk ka më mbështetje për drejtuesin.

vuescan-3

Çmimi i këtij programi është 39,95 dollarë për edicionin standard me një vit azhurnime falas dhe 79,95 dollarë për edicionin profesionist azhurnime falas përgjithmonë.

Më shumë informacion - Kombinoni dokumente PDF me njëri-tjetrin me programin Scanner


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.