watchOS 6.2.5, masat parandaluese të dyqanit Apple dhe shumë më tepër. Më e mira e javës jam nga Mac

Unë jam nga mac

Ne kemi hyrë plotësisht në javën e fundit të majit kështu WWDC bëhet gjithnjë e më afër. Përveç ngjarjes së njohur të Apple që këtë vit do të mbahet ekskluzivisht në internet, ne kemi shumë lajme të tjera që lidhen me botën e Apple dhe disa prej tyre të rëndësishme. Versione të reja përfundimtare të watchOS, iOS dhe iPadOS janë lëshuar këtë javë dhe versioni përfundimtar i macOS pritet të dalë më në fund javën e ardhshme. Një javë e tërë që jam nga Mac do të përpiqem ta përmbledh me lajmet më të spikatura.

WatchOS

Ne fillojmë pasi nuk mund të jetë ndryshe me versionin zyrtar të watchOS 6.2.5 e cila ishte e para që arriti këtë javë. Versioni i ri për ora e mollës Ai u shoqërua nga versionet GM të iOS dhe iPadOS, disa ditë pas lëshimit të tij mbërritën versionet përfundimtare.

Ne vazhdojmë me lajmet për hapjen e disa dyqaneve Apple dhe masat parandaluese të marra në to për të shmangur ngjitjen sa më shumë që të jetë e mundur nga klientët dhe punonjësit që punojnë në to. Me pak fjalë në koha e koronavirusit duhet te pershtatesh.

Koncepti Apple Watch

Nga ana tjetër dhe duke ndryshuar pak temën, këtë javë kemi parë edhe një koncepti i një Apple Watch spektakolare Ky është një koncept por ka disa detaje që Apple mund të implementojë në orën e saj të ardhshme inteligjente. Si?

Për të përfunduar ne lëmë lajmet për të rritja e fitimeve në dyqanet e Apple të vendit tonë. Këto shifra mund ta bëjnë kompaninë të rimendojë hap disa dyqane më shumë këtu, shpresojmë të paktën të jetë diçka që ata e kanë në mendje pasi 11 dyqanet që kemi në territorin tonë janë të shkëlqyera, por ne duam më shumë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)