WWR: World of Warfare Robots, një lojë e re tani në dispozicion për Mac

Për ata prej jush që mund të marrin pak kohë për të luajtur në Mac kemi disa tituj interesantë në dispozicion. Isshtë e vërtetë që Mac dhe macOS nuk është saktësisht ekosistemi më i mirë për lojtarët, por ekzistojnë disa opsione interesante me të cilat kalohet mirë dhe në këtë rast loja WWR: Robotët e Botës së Luftës, Isshtë një prej tyre.

Shtë një lojë shkarkimi falas me blerje brenda aplikacionit. Në këtë rast, loja arriti në Mac disa orë më parë dhe ne mund të shijojmë veprimi dhe lufta midis robotëve ushtarakë. Robotët kanë një kapacitet të rëndësishëm luftarak që lejon zvogëlimin e numrit të armiqve në zero në një periudhë minimale kohore, por siç thonë ata në lojë, vetë këta robotë luftarakë pa një pilot të mirë që e zotëron është i padobishëm, kështu që a e pranoni sfidën?

Këtu kemi lënë një të shkurtër video lojë në të cilin mund të shihni veprimin që na ofron dhe e vërteta është se nuk është e keqe:

Ju mund ta gjeni këtë lojë direkt në Mac App Store dhe është që pasi të jetë lëshuar për pajisjet iOS, Android dhe Windows, ajo tani arrin për përdoruesit e Mac. Në këtë rast ne do të jemi në gjendje të zgjedhim midis dy mënyra loje: ekip ose individ, kështu që lufta kundër përdoruesve të tjerë është e mundur dhe kjo padyshim që kërkon një lidhje në internet. Në çdo rast, loja na ofron një kohë të mirë argëtimi në të cilën ne gjithashtu mund të përmirësojmë karakteristikat e robotit tonë me kalimin e betejave dhe padyshim nëse duam përmes pagesave brenda vetë lojës.

WWR - Lojë Robots e Luftës (Lidhja e AppStore)
WWR - Lojë Robots Luftësfalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.