YoutubeHunter, shkarkoni dhe ruani videot tuaja të preferuara në YouTube në nivel lokal

Youtube-gjuetar-shkarko-video-lokale-0

Nëse jeni një përdorues i rregullt për të vizituar vazhdimisht YouTube për të kontrolluar videot e reja që po dalin në kanalet në të cilat jeni pajtuar me llogarinë tuaj të Google ose thjesht sepse ju pëlqen të shfletoni pak ai sirtari i katastrofës i quajtur YouTube, ju tashmë keni një aleat në kërkimin tuaj për t'ju ndihmuar të ruani ato video që ju interesojnë më shumë.

YouTubeHunter është një aplikacion i vogël që është përgjegjës për kërkimin me metoda të ndryshme të gjitha ato video për të cilat jeni të interesuar dhe më pas zgjidhni ato që dëshironi të shkarkoni duke ju dhënë një zgjedhje edhe në cilën cilësi dëshironi të shkarkoni videon e thënë.

Dërrasë në opsionin e cilësisë të përfshirë në a dritare ngjitur kryesore Ne gjithashtu mund të dërgojmë një vrojtim të videos së zgjedhur me të gjitha informacionet e disponueshme në të vetëm më poshtë.

Ky aplikacion ka një çmim që fillon nga 9.99 dollarë versioni Lite deri në 19.99 dollarë për versionin PRO duke kaluar "Të plotë" me një çmim prej 14.99 $, ndryshimi midis këtyre versioneve është në thelb se PRO mund të kërkojë dhe shkarkojë nga faqe të tjera përveç YouTube siç është Vimeo.

Alsoshtë gjithashtu e rëndësishme të përmendet se nuk është në dispozicion në App Store por mund të shkarkohet nga faqja e internetit e autorit në mënyrë të pavarur, megjithëse sigurisht që atëherë nuk do të ketë problem në lidhje me sigurinë është plotësisht legjitime.

Për të njëjtën detyrë mund të përdorim gjithashtu aplikacione të tjera më "i famshëm" në mesin e komunitetit të përdoruesve të tillë si Jdownloader por nuk është aq i përqendruar në të dhe për këtë arsye nuk ka mundësi si shikimi i videove ose thjesht kërkimi i tyre.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.