Star Wars: Knights of the Old Republic, me zbritje në Mac App Store

Kjo është një nga ato oferta me kohë të kufizuar që i gjejmë në Mac App Store këto ditë, ka të bëjë me lojën Star Wars: Knights e Republikës së Vjetër. Ky është një tjetër titull veteran që ka qenë në dispozicion për një kohë të gjatë në dyqanin Apple dhe tani është për një kohë të kufizuar me një çmim të zbritur.

Në këtë mënyrë mund ta blejmë për rreth 5,49 euro për disa orë derisa të kushtojë 10,99 euro që zakonisht i ka përsëri çmimet. Në çdo rast dhe si gjithmonë me këto zbritje nuk e dimë kur do të përfundojë oferta, kështu që do të varet kur lexoni artikullin që është akoma i disponueshëm me këtë çmim apo jo.

Në këtë version të lojës Star Wars: Knights of the Old Republic, ne do të futemi në këpucët e një Jedi të vetmuar me të cilin do të duhet të marrim vendimin më ekstrem dhe mitik në galaktikë: ndiq dritën ose nënshtrohu në anën e errët ... Cfare vendosni ju

Para fillimit të blerjes ne duhet të shikojmë kërkesat minimale dhe këto janë ato të ofruara nga vetë zhvilluesi në mënyrë që loja të funksionojë pa probleme. Një fShpejtësia e procesorit 2,2 GHz, minimumi 4 GB memorje RAM, 10 GB hapësirë ​​falas në disk dhe karta të barabarta ose më të mëdha se Radeon HD 3870, GeForce 330M, HD 3000, 256 MB VRam.

Kartat grafike: seri ATI Radeon X1000, seri HD 2000, seri NVIDIA GeForce 7000, seri 8000, seri 9000, seri 320M, GT 100 dhe seri Intel GMA nuk janë në përputhje me këtë lojë. Gjithashtu nuk mbështet vëllime të formatuara si Mac OS Extended (me shkronja të ndjeshme). Ne kemi një mundësi të disponueshme në faqen e internetit të GameAgent.com ku mund të shohim specifikimet e sistemit tonë me funksionin MacMatch.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.