Zbritje deri në 104 € për blerjen e një Mac mini me një procesor M1

Mac mini

Më shumë performancë dhe më shumë shpejtësi.

Shtë e vërtetë se nuk ka shumë zëra për lansimin e mundshëm të një Mac mini të rinovuar për këtë fund viti, duhet theksuar se ekipi aktual është modeli u lançua nëntorin e kaluar 2020 dhe për këtë arsye ne jemi në atë pikë të vështirë në rastin kur jemi të interesuar për të blerë një nga këto Mac.

Gjëja më e mirë në këto raste dhe siç kemi paralajmëruar prej disa ditësh është prisni deri në fund të vitit për të parë nëse ka ndryshime apo jo dhe pastaj filloni në blerjen e njërit prej këtyre Mac, në rast se nuk mund të prisni nga nevoja është gjithmonë interesante të kurseni disa euro dhe në këtë rast 2020 Apple Mac Mini me ...

Mac mini janë kompjuterë që kanë fituar famë falë uljes së çmimit të tyre vitet e fundit, ata janë kompjuterë specifikë përdoruesit të cilët tashmë kanë monitorin, tastierën dhe pajisje të tjera periferike ose kanë pak hapësirë ​​në tavolinë për të blerë një iMac. Logjikisht, secili përdorues do të ketë arsyet e tij për blerje dhe ne nuk do të përfshihemi në atë aspekt.

Ulja e çmimit deri në 104 euro tani është në dispozicion në faqen e internetit të njohur të AmazonaMe Pa dyshim, të kesh këto zbritje të disponueshme në pajisje krejtësisht të reja dhe me garancinë zyrtare të kësaj tregtie mund të përfshijë hapin e blerjes ose jo. Siç thamë në fillim të këtij artikulli, tani për tani nuk do të ishte një kohë e mirë për shkak të faktit se sa afër jemi për të parë Mac të rinj dhe megjithëse nuk ka zëra për ndryshime në Mac mini, ndoshta Apple do të përfundojë duke shtuar një procesor të ri në Mac të vogël por nuk dihet kur.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)