Ulje deri në 30% në rinovimin e Sonos tuaj

Nuk ka dyshim në lidhje me avantazhet interesante që folësit Sonos ofrojnë për përdoruesit e tyre dhe veçanërisht për ata prej nesh që kemi produkte të Apple. Falë opsionit AirPlay 2 ne mund t'i lidhim pajisjet tona shpejt dhe lehtë, gjithashtu të ndërveprojmë me Siri dhe padyshim shijoni tingullin spektakolar.

Epo, Sonsos njofton se duke rinovuar cilindo folës të tij, përdoruesit do të marrin 30% zbritje në produktin e ri. Fushata e quajtur Trade Up ofron një zbritje interesante për klientët që tashmë kanë një nga këta folës të shkëlqyeshëm.

Artikulli i lidhur:
SONOS lançon altoparlantin e tij të parë të lëvizshëm me bateri: SONOS Move

Logjikisht, zbritja mund të shijohet për aq kohë sa më parë keni një prej këtyre altoparlantëve dhe do të zbatohet direkt në modelin e ri. Në këtë mënyrë, me qasje në llogarinë tonë nga faqja e internetit Sonos, ne thjesht duhet të hyjmë në skedën Trade Up dhe të ndjekim procesin e blerjes.

Riciklo çdo pajisje të përfshirë në program dhe përfito 30% zbritje për një produkt të ri Sonos. Gëzoni tingull edhe më të mirë me veçoritë më të fundit. Pajisja juaj do të hyjë në modalitetin e riciklimit brenda 21 ditësh, të dhënat do të fshihen dhe do të çaktivizohen përgjithmonë, në mënyrë që t'i ricikloni ato në mënyrë të sigurt.

Në këtë kohë ne mund të ndryshojmë altoparlantin tonë për çdo model të ri, madje edhe Sonos Move. Logjikisht ajo që synohet me këtë zbritje është që ne të rinovojmë altoparlantët tanë me një zbritje dhe duhet të kemi parasysh se altoparlanti që ne riciklojmë nuk do të jetë më i disponueshëm për përdorim, në këmbim do të kemi një çmim të mirë për altoparlantin e ri dhe ne do të gëzojë një më të mirë.kualiteti i zërit me modelet e reja. Ju mund ta shijoni këtë zbritje nga e njëjta lidhje në faqen e internetit të Sonos.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.