Zbritje e konsiderueshme për tastierën spektakolare Logitech Craft

Artizanat Logitech

Artizanati Logitech Shtë një tastierë pa tel që u ofron përdoruesve një përvojë vërtet të madhe të përdoruesit, me një kontroll rrotullues që përshtatet me detyrat që ne kryejmë në mënyrë të rregullt dhe që lejon shumë produktivitet më të madh.

Blini tastierën tuaj Logitech Craft me zbritje këtu

Në Soydemac patëm kënaqësinë të analizonim këtë tastierë kohë më parë dhe sot ajo është një nga tastierat që ne vazhdojmë t'u rekomandojmë të gjithë atyre përdoruesve që kanë nevojë një tastierë me shumë qëllime me ndriçim, me një estetikë dhe dizajn spektakolar dhe mbi të gjitha vërtet funksionale.

Artikulli i lidhur:
Logitech Craft, shumë më tepër sesa një tastierë

Kontrolloni me çelësin e vrapimit dhe dritën e pasme të zgjuar

Çelësi përzgjedhës krijues i përshtatet aplikacionit që po përdorni, kështu që shkathtësia që ofron është vërtet unike. Kontrolli i ndjeshëm në prekje ju lejon të ndjeni përparimin e krijimit tuaj, për një rrjedhë pune më efikase dhe gjithëpërfshirëse. 

Një pikë tjetër interesante e kësaj tastiere është ndriçimi inteligjent i çelësave. Ndriçimi kryesor i Artizanatit fillon sapo t'i afroni duart së bashku. Shkëlqimi i çelësave me dritë të pasme rregullohet automatikisht sipas kushteve ekzistuese të ndriçimit dhe mund të themi se e duam.

Tani për tani kjo Tastiera spektakolare Logitech zbritet me gati 50 euro mbi çmimin e tij të zakonshëm kështu që kjo është një kohë e mirë për blerjen tuaj. Vërtetë të gjithë ata që e kanë ose e kanë provuar në Mac -in e tyre shtojnë se është një nga tastierat më të mira për disa arsye, nuk është se është e lirë por siç thonë në këto raste cilësia që na ofron si në dizajn ashtu edhe në në funksione meriton secilën prej eurove që kushtoj.

Këtu mund të blini tastierën tuaj Logitech Craft me zbritje

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.