Zgjidhje për problemet Spotify

spotify_logo

Me sa duket mjaft prej jush janë të varur nga Spotify, një nga revolucionet më të fundit kur bëhet fjalë për softuerin e muzikës ... por kohët e fundit ajo ka dhënë disa probleme në Mac OS X.

Epo, duket se problemi është i lokalizuar dhe se zgjidhja është e realizueshme. Zgjidhja është një lëshim i ri që ata kanë përgatitur në Spotify duke rregulluar këto lloje problemesh.

Si zakonisht, shkarkimi është falas megjithëse keni nevojë për një llogari në Spotify, ose të paguajë abonimin premium. Do ta shohësh.

Burimi | Bitelia

Shkarkoni | Spotify


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.