Одбрана за играчки. Прва светска војна, бесплатно за ограничено време продавница за апликации Mac

Одбрана за играчки

Денес ние ви донесеме Одбрана за играчки. Прва светска војна, што е бесплатно за ограничено време, обично се цени по 4,99 €, и тоа е кула за одбрана игра. Ставете ги вашите одбранбени и стратешки вештини на тест во новиот режим на Турнир! Одбранете ја својата база од бесконечни бранови на непријатели, И натпреварувајте се со вашите пријатели на неделни турнири! Играјте додека можете да преживеете!

Обидете се со комплетно експлозивна механика на игра во новата игра за одбрана на кули сместена во Првата светска војна! Сега имате повеќе можности, многу повеќе оружје и тактички трикови. Елиминирајте ги непријателите, бранете ја својата база и почувствувајте ја атмосферата на вистинското раѓање на војната. Водете ја својата војска до победа по секоја цена!.

Карактеристики:

- Пресоздадете ја атмосферата од Првата светска војна
- Повеќе од 90 возбудливи мисии во различни светови
- 4 историски автентични оружја со 24 надградби
- Заеднички мисии со вашите пријатели во новиот режим на соработка!
- Борба со 9 различни непријатели
- Интеграција со Фејсбук и Твитер
- 4 одлични нови одлики:
* Поправки. Сега кулите можат да се поправат без ваша помош!
* Воскресение. Оживејте уништена кула и повторно вклучете се во борба!
* Израмнување. Помогнете и на вашата војска, учествувајте во битката! Здроби го непријателот со прстот!
* Заштитна бариера. Одбранете ја својата база. Скршете го непријателот со бран експлозии!
- Без реклами!

Што има ново во верзијата 1.24:

- Нови понуди достапни во продавницата! Влезете во играта и добијте многу повеќе starsвезди за вашите пари за 24 часа.
- Искористете ги подобрите перформанси и стабилното искуство со игри!

Детали:

 • Категорија: Игри
 • Ажурирано: 18 / 08 / 2015
 • Верзија: 1.24
 • Големина: 99.8 MB
 • јазици: Español, Германски, поедноставен кинески, корејски, француски, англиски, италијански, јапонски, холандски, португалски, руски, шведски
 • Развивач: Мелсофт
 • компатибилност: OS X 10.8 или понов

Преземете ја одбраната на играчките. Прва светска војна - стратегија, кликнување овде.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.