Кошмари од длабокото: Проколнатото срце, бесплатно за ограничено време

Кошмари од длабокото: Проколнатото срце, колекционерско издание (целосен)

Кошмари од длабокото проколнато срце, колекционерско издание (целосен), обично се цени по 6,99 € и во моментов е бесплатно за ограничено време. Нурнете во епско патување, како сопственик на музеј во потрага по зомби пират кој ја киднапирал вашата ќерка, одведувајќи ја на неговиот галеон дух. Брзо сфаќате дека зомби-пиратот е заплеткан во а трагична loveубовна приказна стара многу векови, и дека сака да ја воскресне својата сакана со животната сила на младата жена.

Избегнување на опасностите што демнат околу секој агол, мора да дејствувате брзо за да го спасите животот на младата жена пред да биде предоцна. Патувајте низ немирни мориња, разурнати тврдини и катакомби покриени со коски, истовремено откривајќи ги тајните на минатото! Следно ви ставаме а видео да ви ја покажам играта, и тоа е тотално на шпански јазик.

Што има ново во верзијата 1.4:

Оваа година волшебна пиратска авантуристичка игра е значително подобрена. Патувајте низ немирни мориња, разурнати тврдини и катакомби покриени со коски додека ги откривате тајните на минатото!

- Подобрено искуство со игри
- Поправете мали грешки

Детали:

  • Категорија: Игри
  • Ажурирано : 25/06/2013
  • Верзија: 1.4
  • Големина: 501 MB
  • јазици:Español, Германски, кинески, корејски, француски, англиски, италијански, јапонски, полски, португалски, руски
  • Продавач: G5 Забава АБ
  • компатибилност: OS X 10.6.6 или понов

Преземете ја играта директно Кошмари од длабокото проколнато срце, колекционерско издание (целосен), Од Mac App Store На следниот линк.

Апликацијата повеќе не е достапна во App Store

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.