Создадете оригинални визит-картички со GN деловни картички

Шаблони за визит-картички

Деловните картички се исклучително важен елемент за корпоративниот имиџ на компанија или професионалец. Едноставен гест ви овозможува да ја проширите мрежата на контакти, клиенти, добавувачи и затоа, дизајнот и грижата што се внимава при подготовката на визит-картичките е од суштинско значење.

„ГН деловни картички за страници“ не е едноставна апликација, туку голема колекција на шаблони специјално создадени да се користат во страници, уредникот на текстот на Apple. Во овој пакет можете да најдете комплет составен од повеќе од двесте тотално оригинални шаблони, со разновидни дизајни и стиловии, со кои можете да пренесете подобра слика за вашата компанија или бизнис. Можете да изберете помеѓу класичен и елегантен стил на визит-карта или да се одлучите за нешто посмело, шарено, креативно и модерно.

Бизнис картички на ГН за страници

Кој стил и да го изберете за вашите деловни картички, шаблоните што Графички јазол ги интегрираше во овој пакет ќе ви помогнат да ја пронајдете најсоодветната форма и стил за вашата компанија. Покрај тоа, тоа е многу лесна за употреба алатка, како и другите апликации што веќе ви ги прикажавме Јас сум од мак.

Шаблони за визит-картички

 

Сите шаблони се високо прилагодлив. Сите имаат различни предмети што можете да ги прилагодите според вашите вкусови и потреби, да ја менуваат големината на нивната големина, да ги менуваат боите, да ги менуваат големината и фонтот на буквата, да додаваат или да ги елиминираат полињата за текст, директно да го напишат вашиот сопствен текст (или да го залепат) со името на вашата деловна активност, деталите за контакт ... Без оглед на која идеја имате на ум, можете да ја извршите брзо и лесно, без компликации.

 

Покрај тоа, големини се веќе прилагодени на стандардните формати, така што, откако ќе ги завршите вашите дизајни, ќе треба само да ги испечатите.

„ГН деловни картички за страници“ има редовна цена од повеќе од десет евра, но сега можете да имате корист од 90% попуст и да ја добиете за само 1,09 € во продавницата за апликации Mac. Оваа понуда доаѓа благодарение на кампањата „Продажба на продавници за апликации Mac“, така што ќе се одржи важи до утре, петок на полноќ. Не заборавајте дека ќе треба да имате инсталирано Страници на вашиот Mac. И ако конечно не завршите со разговорот, можете да побарате поврат на средства и да го вратите еврото што го вложивте.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.