Може да купите NativeConnect за Mac засекогаш

NativeConnect

Сигурно оваа апликација или програма за Mac ви звучи познато ако сте развивач. Таа е една од оние апликации што ви го решаваат животот и ви ги олеснуваат работите. Со NativeConnect можете да управувате со Содржина Поврзете ја продавницата за апликации без да се прибегнува кон мрежата.

Сега можете да купите NativeConnect од продавницата за апликации Mac.

Од декември минатата година, NativeConnect беше достапен за преземање од својата официјална веб-страница. Сега го имаме вклучена во продавницата за апликации Mac. Значи, ако сте развивач, ќе заштедите чекор и пред се проблемот со преземање на апликации што не ги потврдува Apple.

Со NativeConnect може да управувате со содржината на App Store без да имате пристап или да влезете на веб-страницата посветена на неа. Сето ова е направено на едноставен и интуитивен начин, да се биде во можност управувајте со сите апликации и на iOS, macOS, watchOs и TvOS.

Дека NativeConnect можеби го направи овој чекор е благодарение на официјалниот Apple API што го обезбедува на App Store Connect и што исто така може да се користи за создавање клиенти од трети страни на неговиот портал. Накратко: сите вашите податоци се безбедни, бидејќи апликацијата ги користи технологиите на Apple за работа.

Во принцип, апликацијата беше регулирана од модалитетот на претплата. Сега можеш купи го за цел живот и во еден потег.

Вкупната цена на апликацијата изнесува 109,99 евра. Сите претходно купени претплати автоматски се претвораат во доживотни лиценци. Сè уште постои модел кој не ги менува своите почетоци. Изданието на опрема (стара стандардна верзија) ќе треба да се плаќа месец по месец.

За да уживате во NativeConnect на вашиот Mac, мора да имате инсталирано macOS Каталина 10.15.2 или подоцна . Сигурно е добра вест за сите оние кои доаѓаат со користење на оваа апликација и за оние кои размислуваат да ја набават.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.