Sky Gamblers Infinite Jets, нова игра за корисниците на Mac

Ова е нова игра достапна на продавницата за апликации Mac за корисниците на Mac кои сакаат да летаат со борбени авиони. Во овој случај тоа е а нова игра во сагата „Скај коцкери“, кои по насловите Battle Supremacy and Radiation претставуваат Бесконечни авиони.

Со новата игра Sky Gamblers можеме да управуваме со добар број авиони, конкретно повеќе од 100 и исто така ни овозможува да ги опремиме и конфигурираме како што сакаме. Играта пристигнува денес за macOS и вчера беше објавен за корисниците на iOS, но овие веќе видоа мало ажурирање достапно денес.

Како што е прикажано во описот на играта, во овој нов Sky Gamblers ќе можеме уживајте во приказната полна со храброст и предавство во кампањата за еден играч иако тоа нема да биде лесна задача. Willе уживаме во игра во прво лице со неколку отворени сценарија во вистински градови пресоздадени во детали, како што се Сан Франциско и Рио де Janeанеиро. Но, тој исто така ни нуди режим за мултиплеер во 7 борби против 7 борбени борби.

За сега играта е со цена од 5,49 евра и исто така ја додава опцијата за купување во игра. Големина е 1,33 GB, а развивачот е АТИПСКИ ИГРИ, така што е исто во текот на сагата за играта. Сега останува само да видиме дали ќе бидеме добри пилоти или не, што е подобар начин отколку да се дојде до контролите на еден од овие авиони и да се подготвиме за полетување!

Коцкари на небото - Бесконечни авиони (врска со AppStore)
Коцкари на небо - Бесконечни авиони4,99 евра

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Лолаила dijo

    Причината поради која нема да го купам е токму интегрираните набавки