FlatOut 2, одлична игра со автомобили во продажба за ограничено време

Рамен надвор 2

Рамен надвор 2 обично има цена обично од 6,99 €, И за ограничено време се намалува на 3,99 €. FlatOut 2 е всушност автомобилска игра со здив на свеж воздух за оние кои се навикнати на поформалните и досадните што се гледаат деновиве. Сигурно ќе си поминете убаво.

Theе го искористите искуството внатре во патеката, како и надвор од неа. Areе го направиш тоа разбиени огради, ако премногу се приближите до идовите експлодираат гуми, резервоари за вода и буриња летаат преку пругата кон други автомобили. И, ако некој, вклучувајќи ве и вас, се фати во голема несреќаSeeе видите како знам го катапултира ликот преку шофершајбната, навистина спектакуларно. Повеќе од 5.000 предмети што можат да се уништат на секоја патека, И 40 деформативни делови во секој автомобил, предизвикувајќи искри. Itе го халуцинираш.

Како што напредуваат различните карактери, ќе препознаете кој од ликовите на вештачката интелигенција им е најблизок ривал. Како ќе одлучите да одите на тоа, зависи од вас, како на пр удри ги противниците на мост, кражба на бонус преку алтернативна рута или ве поттикне со Nitro ќе мора да го откриете додека започнете со играта.

Покрај сето ова, тие се појавуваат оригинални мини-игри FlatOut12 настани, И првенства со голема брзина. Рамен надвор 2 е поставена да биде најголемата деструктивна акција со трки со автомобили на Mac App Store.

Детали:

 • Категорија: Игри
 • Ажурирано: 11 / 09 / 2015
 • Верзија: 1.1.9
 • Големина: 2.81 GB
 • Јазик: Англиски
 • Развивач: Виртуелно програмирањеЛД
 • компатибилност: OS X 10.8 или понов

Download:


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.