Këllëqe të reja Marware për iPod nano dhe iPod Touch

Këllëqe të reja Marware për iPod nano dhe iPod Touch

Me përfshirjen e modeleve  MicroShell, la EkoSleeve dhe EcoRunner, kompania Marveri njoftoi fillimin e një serie të re të Këllëqe iPod nano 5G dhe Touch 2G.

El i pari i modeleve është MicroShell një Këllëf iPod nano 5G y iPod Touch2G të bëra në kombinim. Gjysma e mill Shtë e ngurtë, ka një trashësi prej vetëm 1 mm dhe pjesa e jashtme e saj ka një fund metalik. mill ka hapje për portet dhe kontrollet, përfshin një film mbrojtës i ekran dhe një leckë për ta pastruar. Ky model është në dispozicion në gjashtë ngjyra të ndryshme për 25 $.

E dyta nga modelet është EkoSleeve, në dispozicion vetëm për iPod nano 5G. Bërë prej pëlhure elastike dhe mbrojtje transparente vinili për ekran dhe rrota e kontrollit. Duke ju lejuar akses të përshtatshëm në lidhje dhe kontrolle. Përfshin një leckë për të pastruar ekran. Ky model është në dispozicion për 20 dollarë.

Modeli i fundit dhe i tretë është EcoRunner njëlloj mendohet për iPod nano 5G. Isshtë një rast sportiv me krah ose dore, duke përfshirë futjet në material reflektues dhe shtresën e vinilit për të mbrojtur ekran dhe rrota e kontrollit. Ka hapësirë ​​për t'u përdorur me marrësin Nike + dhe është në dispozicion në rozë, blu dhe të zezë për vetëm 35 dollarë.

Përmes | iPodTotal


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Mario Bros dijo

    Shumë e bukur por titulli është shkruar gabim. Isshtë iPod nano dhe iPod Touch.