Sot monitorët e pajtueshëm me Mini DisplayPort janë CinemaView

CinemaView, Mini DisplayPort

mollë vendosi të nisë sistemin e vet të daljes në video të cilat ishin të përshtatshme për tu lidhur monitoron eksternalitetet, largimi i tyre, u shkaktua nga nisja e fundit Macbooks, për ato ditë,  mollë u vendos nga Port mini ekranesh, Një port që i përket kompanisë që lëshoi ​​vendin dhe pa ndonjë kosto në mënyrë që të gjithë prodhuesit që vendosën ta përdorin atë, e bënë këtë, ishte një mënyrë e re për të provuar krijimin e një standardi të ri.

Deri më sot nuk kishte prodhues që të zgjidhte këtë lloj puertos, CinemaView janë vëzhguesit e Collins America që shkojnë mirë me MacBooks dhe gjithashtu përfshijnë Porti Mini DisplayPort, ata gjithashtu sjellin me vete një sistem audio dhe 3 porta USB 2.0.

Ata janë të ngjashëm në dizajn me Ekran kinemaje që së fundmi la dorën e mollë, ku nuk janë njësoj është në vlerë.
Ekzistojnë tre modele që mund të bëjmë, 19 inç që vlen 225 euro, 20 inç çmimi i të cilit është 299 euro dhe 24 inç që vlen 375 euro.

Përmes | Unë kam një Mac


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Zas dijo

    Ku mund të blini monitorë?