Altec Lansig ka lëshuar nëMotion MAX, një altoparlant për iPhone

Altec Inmotion Max iPhone dhe iPod altoparlantë

Kompania Altec Lansing na ka prezantuar të renë në lëvizje MAX, Një folës me sistem audio dixhitale shkëlqyeshëm në panair Mobile Kongresi Botëror nga Barcelona.

në lëvizje MAX nuk ka nevojë të lidhet me rrjetin dhe është folës e cila është e gjitha në një për përdoruesit e iPhone y iPod, prandaj, është krijuar ekskluzivisht për konsumatorët e mëdhenj të muzikë që nuk kanë kufij, duke dhënë një tingull të qartë, të fuqishëm të përshtatur në një dizajn ultralight që ju lejon të dëgjoni muzikë në shtëpi ose në rrugë, duke lejuar kështu përdoruesit tuaj ndajnë muzikë duke përdorur të tijat iPhone o iPod-i juaj, luani radio MP3 ose FM, për të krijuar atmosferën tuaj në vendin e zgjedhur.

Luc Ackaert, Drejtori i marketingut EMEA Altec Lansing tha: «Linja e produkteve Altec Lansing ka frymëzuar gjithmonë një frymë inovacioni dhe moderniteti, ku dizajni gjithmonë ka dashur të përkojë me nevojat e konsumatorëve të muzikë dhe argëtim për më shumë se 70 vjet tani ».

me teknologji ESS, Estos folësit arrijnë një tingull mbështjellës në hapësirë ​​dhe nga puna e Xdb ata gjithashtu optimizojnë tingullin e basit; janë në përputhje me iPod y iPhone dhe me shumicën e lojtarëve MP3, në lëvizje MAX pauzë muzikë në rast të marrjes së një thirrje në tuaj iPhone dhe përveç që ka funksione të orës së alarmit, ai ka një radio FM dhe një ekran LCD me kontrast të lartë në të cilin mund të shihni emrin e këngëve ose të dhënat e stacionit të radios.

Prodhimi i tij është planifikuar për në muajin Mars në tregun Spanjoll dhe besohet se çmimi i tij do të jetë rreth 199 euro dhe nëse doni më shumë detaje rreth në lëvizje MAX, mund ta gjeni në www.memtec.es, kush janë tregtari juaj i autorizuar.

Përmes | Ipodizuar


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.