Epson Artisan 810 dhe 710, disa printera për iPhone ose iPod Touch

Printer për iPhone dhe iPod Touch Epson Artisan

Çdo sekondë që kalon ka mijëra koka që mendojnë produkte të reja y vegla të reja; dhe rëndësinë që iPhone dhe iPod de mollë bën që shumë prej atyre kokat të përqendrohen në shpikjen ose përshtatjen aksesorë në përputhje me këtë palë të dispositivos, gradualisht duke i kthyer ato në pothuajse disa komplete kompjutera, sot do të flasim për dy printera multifunksional që mund të lidheni me njërën nga këto dy terminal para shtypni fotot tuaja drejtpërdrejt.

Të dyja Printera Tienen ekran me prekje, Epson Artisan 810 ka një LCD 3.5 inç dhe Epson Artisan 710 gjithashtu ka një 2.5 inç LCD, të tjerët ndajnë karakteristikat e tyre të tjera, ndër të cilat mund të nxjerrim në pah cLidhjet Wi-Fi dhe Ethernet, Një Port USB në pjesën e përparme për t'u rimbushur nëse doni tonë vegël, si dhe opsionet për të parë foto drejtpërdrejt dhe redaktoni ato para se t'i dërgoni për të shtypur, pastaj duke na dhënë mundësi për të zgjedhur, kopjuar, zmadhuar, prerë, rrotulluar, rivendosur veshin sipas moshës, korrigjoni sytë e kuq, ndër të tjera.

La shtypje fotografish del iPhone ose iPod përmes ndonjë prej këtyre Printera duhen vetëm 10 sekonda dhe mund të bëhet në një rezolucion deri në 38 ppm, ose 9.5 ppm në modalitetin lazer dhe në një madhësi prej 13 x 18 centimetra; dhe Printera mund të blihet për $ 299 dhe / ose $ 179.99, padyshim që varet nga madhësia e ekran.

Përmes | iPodTotal


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.