Porti Gameloft NOVA 2 në Mac

Gameloft është një specialist në kopjimin e ideve dhe transformimin e tyre në lojëra mobile, por duket se tani ata duan të bëjnë bast të madh në Mac App Store dhe ata duan ta bëjnë atë duke vendosur një nga lojërat e tyre më të mira me një port shumë ambicioz. Pranë Aleancës 2 të Orbit Vanguard është këtu.

Modaliteti i një lojtari të vetëm

Ajo vjen me 13 kapituj për të pasur disa orë me kohëzgjatje vërtet interesante, me një stil loje shumë të larmishëm dhe dymbëdhjetë armë në mënyrë që të kemi një larmi të gjerë kur bëhet fjalë për t'i dhënë fund armiqve tanë.

Për më tepër, inteligjenca artificiale e armiqve të kontrolluar nga CPU është përmirësuar për ta bërë atë edhe më argëtuese.

Multiplayer

Kjo është ajo ku kjo lojë ka kartën e saj më të mirë, meqenëse ka qenë projektuar për argëtim në internet.

Lojëra me një maksimum prej dhjetë lojtarësh në pesë mënyra të ndryshme dhe dhjetë harta, në të cilat ju mund të vrisni armiq në një rrjet lokal ose në internet. Argëtim i pastër për 7,99 euro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.