Incase Reform Collection Sling Pack për MacBook-un e ri 12-inç

çantë

Nga unë jam nga Mac ne ndonjëherë rekomandojmë pajisje për Mac që kompania me mollën e kafshuar po i hedh në treg. Pas një kohe të gjatë që kur MacBook 12 inç është në treg, unë kam qenë në gjendje t'i vë duart në atë në Rishitësin Premium të Ishujve Kanarie. Tani për tani gjithçka që mund të bëjmë është rezervoni njësinë tonë në mënyrë që kur të vijnë stoqet të njoftohemi.

E vërteta është se kur e pashë, sapo hyra në dyqan, vura duart në kokë për të parë sa i vogël dhe i menaxhueshëm është. Në këtë artikull ne nuk do të përqendrohemi nëse është më shumë ose më pak i fuqishëm se vëllezërit e tij më të vjetër, pasi që çdo përdorues është i ndryshëm dhe ju blini çfarë të doni dhe kur të doni. Nëse jeni të vendosur ta keni këtë kompjuter, ne do t'ju tregojmë një çantë e markës Incase që përshtatet në mënyrë të përsosur me këtë laptop të ri.

Kjo çantë ju lejon të keni gjithçka në dorë, duke e mbajtur mbi supe ose në bel. Keni një dizajn i gjithanshëm në të cilën ka një mëngë mbrojtëse të bërë nga materiale shumë të buta për laptopin dhe Xhepa të shumtë për të ruajtur aksesorët. Xhepat për të cilët po flasim ndodhen si përpara ashtu edhe prapa. Siç mund ta shihni në imazhet që ne shoqërojmë këto xhepa janë të mbushura mirë në mënyrë që ato që lokalizojnë brenda të mos dëmtohen nga goditjet.

thes-incase-brendshme

Nga ana tjetër, kur hapim çantën mund të shohim që brendësia e saj është bërë me material shumë të kujdesshëm dhe se vendi ku do të lokalizonim laptopin është i izoluar plotësisht nga pjesa tjetër, në mënyrë që asnjë pajisje shtesë të mos mund ta thyejë fletën e saj nga një goditje.

brendshme-xhepa-çanta-mbulesë

 

xhepa mbrapa-çanta-mbulesë

Lidhur me pamjen e jashtme të çantës, thoni se ajo ka një dizajn të hollë me mbyllje klikimesh. Përveç kësaj, vetë dizajni i çantës lejon që ajo të përdoret si vertikalisht ashtu edhe horizontalisht. Çmimi i saj është 99,95 dollarë, një çmim disi i lartë duke marrë parasysh sasinë e mbulesave që mund të gjejmë në treg. Sidoqoftë, mund të jemi të sigurt se me blerjen e kësaj çante jo vetëm që do ta kemi të mbrojtur pajisjen tonë por do të kemi edhe një çantë me cilësi të lartë të materialeve dhe një përfundim të shkëlqyeshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.