Fluturues iPhone 6 Plus

Kush nuk ka dashur kurrë të marrë një pazar që ne e dëgjojmë vetëm në thashetheme? Epo, ju jeni me fat sot dhe vetëm sot nga Rakuten kemi këtë lajm të çmendur.

Rakuten dhe batanije!

Sot po e japim, hej! Duket se zotërit e Rakuten.es Ata kanë mjaft telefona (ose para) dhe ndërsa ndihen bujarë sot ata na sjellin një ofertë që shumë pak prej nesh mund t'i rezistojmë dhe është ajo e një Gri hapësinor iPhone 6 Plus për vetëm 599 XNUMX € !!! Shtë një ofertë e pabesueshme pasi që në ofertat e tjera siç është Dita pa TVSH ato marrin vetëm 17,35% zbritje ndërsa kjo ofertë (shikoni të dhënat) është 25% zbritje për ato që kemi.

Kujtojnë se çmimi i këtij modeli në App Store është me çmimin e tij origjinal prej 799 € dhe në dyqane të tjera si Shtëpia e Telefonit mund të gjendet me 789 € dhe në MediaMarkt ose Carrefour me 769 €, gjë që e bën këtë ofertë një nga më të shijshmet në treg sot dhe që e bën të pamundur që të përputhen nga konkurrentët. Po të them edhe ti se telefoni po vjen Pa fabrika, gjë që e bën atë edhe më tërheqës.

Disa nga tiparet e këtij modeli janë:

iPhone 6 1

iPhone 6 2 iPhone 6 3 iPhone 6 4

 

iPhone 6 5

 

Oferta është pa fat dhe për çmimin e a 5S iPhone Me teknologjinë e 2 viteve më parë, ne mund të marrim një pajisje të modelit të fundit me një ekran me madhësi më shumë se të konsiderueshme. Ju kujtoj përsëri se oferta do të zgjasë vetëm sot ose derisa të mbarojnë rezervat e telefonit, të cilat për momentin duket se janë të mjaftueshme, kështu që nëse po mendoni të ndryshoni terminalet dhe nuk doni të futeni në skllavërinë e skllavërisë të ndërmarrjeve djallëzore e telefonit ju tashmë e dini se ku duhet të shkoni dhe pasi keni thënë këtë, disa fjalë të shkëlqyera më vijnë në mendje ...Vraponi çmendur!

BURIMI | Rakuten


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Andreu dijo

    Keni të drejtë. oferta duket mbresëlënëse nëse do të ishte e vërtetë. Shitësi i geekland ofron një produkt që nuk e ka dhe që me sa duket nuk do ta ketë kurrë me atë çmim. Djali im ra në grackë dhe bleu njërin nga telefonat me atë çmim të pabesueshëm. Problemet vijnë më vonë. Dorëzimi në teori është ndërmjet 8 dhe 12 ditë pune me njoftimin e MRW një ditë para dorëzimit përkatës. Epo, më 13 dhe pasi nuk ka marrë ndonjë lajm në lidhje me të, ai dërgon një email duke pyetur dhe ata përgjigjen se terminalet e asaj oferte do të shpërndahen gjatë javës. Të enjten ai dërgon një WhatsApp duke kërkuar përsëri numrin e MRW për të kërkuar dorëzimin dhe ata i thonë se kishin pasur një problem në depo dhe se do të ndodhte të hënën pasuese. Unë telefonoj personalisht të Premten për të më informuar për statusin e porosisë dhe nëse është në progres, duke pasur frikë nga më e keqja. Vajza që më merr pjesë më thotë se telefoni celular është dërguar dhe nuk ka numrin e dërgimit MRW dhe se do të më telefonojë për ta dhënë atë të njëjtën ditë ose të shtunë pasi ajo do të punojë. Padyshim që askush nuk më telefonon dhe sigurisht askush nuk e merr telefonin ose celularin që kanë kontakte. Pas disa përpjekjesh, ata i dërgojnë një email djalit tim duke i thënë se për shkak të problemeve që nuk janë në kontrollin e tij ata nuk mund t'i shërbejnë porosisë. Erë si një mashtrim i plotë. Ata nuk mund të shërbejnë një celular që sipas tyre ishte dërguar për disa ditë. Për më shumë «inri» nga dita e blerjes së telefonit celular Geekland vazhdon të shesë celularë që kanë të njëjtin stok karakteristikash si ai që nuk na është dorëzuar. Kjo quhet reklamë çorientuese dhe është një krim që mund të çojë në mbylljen e faqes në fjalë. Unë inkurajoj cilindo që ka hasur në të njëjtën rast ta raportojë atë dhe të kërkojë mbylljen e faqes. Shpresoj që Rakuten të marrë masa për këtë çështje