Kufjet tuaja iPod nuk do të bien më

Budfits, kapëse kufjesh iPod
Sa për cilësi të shëndoshë i referohet aparate dëgjimi që vijnë nga fabrika me tonë iPod Ato nuk janë veçanërisht spektakolare dhe të mrekullueshme, por gjithsesi janë të mira aksesorë me një cilësi të shëndoshë do te thote. Lidhur me rehatinë, disa mund të thonë se nuk janë të pakëndshme, por ekziston një problem me auriculares i cili është universal, fakti që (nuk e di nëse është për shkak të formës së veshit të secilit person ose për ndonjë arsye tjetër që shkenca nuk mund ta kuptojë), aparate dëgjimi Ata nuk duken mirë për disa prej nesh, dhe vazhdimisht pa marrë parasysh se çfarë bëjmë, ne i heqim ato. Shtë e vërtetë mister, unë madje njoh njerëz që thjesht janë ulur në kufjeve rrëshqet nga veshi, dhe kjo mund të jetë mjaft e pakëndshme, veçanërisht nëse doni të përqendroheni në diçka tjetër përveç mbajtjes së aparat dëgjimi brenda

Si në shumë rrethana të jetës, dikush sheh një nevojë dhe përpiqet ta kënaqë atë, duke lindur kështu një ide e shkëlqyer, një zgjidhje për këtë nevojë arrin dhe ata janë Budfits, mënyra më e rehatshme dhe e sigurt për të përdorur auriculares para iPod u iPhone.

Budfits janë "kapëse" gome për veshin tuaj që do t'ju mbajnë aparate dëgjimi përkundrazi nëse vraponi apo biçikletë malore.

Klipet për kufjet tuaja Budfits ato mund të jenë tuajat për 9 dollarë.

Përmes | Budfits


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Mariano dijo

  Dhe ... ku blihen? Unë jam shumë I interesuar!

 2.   Carles dijo

  Ju vërtet duhet të provoni kufje, nëse shpenzoni më shumë se 100 € për një lojtar, pse njerëzit heqin dorë nga blerja e kufjeve prej 10 €? A shpresoni se janë të mira për atë vlerë?

  Kufjet që Apple sjell me lojtarët e saj janë një MBETJE REALE N W FJALT KRYESORE ato janë një katastrofë si në cilësinë e zërit ashtu edhe në ndërtim, çdo kufje mbi 10 € tingëllon më mirë se Apple. Unë do t'ju rekomandoja që të shkruani një artikull në lidhje me të, disa Sony, disa senheisser ose ndonjë aparat dëgjimi me më shumë se 20 € transformon shumë cilësinë e zërit.