Kurseni hapësirë ​​me një qëndrim për laptopin tuaj

qëndrim-makbook-vertikal

Unë gjithmonë ju shkruaj nga një MacBook Unibody i lidhur me një ekran të jashtëm, por preferoj të përdor më mirë tastierën dhe ekranin e MacBook si një ndihmës për ta mbyllur atë në një mbështetje, megjithëse gjithashtu duhet të them se kam shumë hapësirë.

Por nëse hapësira është problem, një kabinë nuk është aspak një mundësi e keqe.. Ne mund ta palosim laptopin dhe ta lëmë atë si kompjuterin tonë desktop, megjithëse do t'ju tregoj një gjë që nuk më pëlqen. Ajo gjë është që MacBook Unibody ftohet shumë për shkak të tastierës, supozoj se e keni vërejtur atë ... dhe nëse e mbyllim atë, atëherë ne gjithashtu mbyllim ftohjen e tij.

Ju vendosni, pyetja është thjesht të zgjidhni midis më shumë ekran dhe ftohje më të mirë, ose fitim në hapësirë. Meqë ra fjala, ai që shihni në foto vlen 35 euro.

Burimi | Unë kam një mak

Lidhja | Dymbëdhjetë e Jugut


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.