"WAVE", sistemi i vendndodhjes përfundimtare midis kontakteve

      Valë është mënyra më e lehtë për të takuar familjen dhe miqtë tuaj. Sa herë gjatë gjithë ditës duhet të dini saktësisht se ku është dikush? Një nënë me vajzën e saj e cila del natën, një takim pune, një koncert me miqtë tuaj, një udhëtim me ski ... Realiteti është që ne duhet të jemi në gjendje ta gjejmë njëri-tjetrin në një mënyrë efektive dhe efikase. Ne vazhdojmë të bëjmë thirrje ose të shkruajmë për të gjetur njëri-tjetrin. Dhe nëse jemi në lëvizje, detyra bëhet edhe më e komplikuar. Për këtë arsye është krijuar Valë, një aplikacion celular që ka si mision të afrojë njerëzit së bashku. Ne jeten e vertete. Nga celulari flasim, bisedojmë, shfletojmë, luajmë ... por akoma nuk e gjejmë veten shpejt dhe lehtë. Valë ka ardhur për të revolucionarizuar mënyrën e takimit, duke u bërë një "domosdoshmëri" e çdo smartphone.

Valë

Valë

Si punon Valë?

      Ju mund të hapni një Valë me ndonjë nga kontaktet në kalendarin tuaj që kanë të instaluar edhe aplikacionin. Ju nuk do të duhet të shtoni askënd, pasi Valë Automatikisht ju tregon të gjitha këto kontakte aktive në ekranin Favorites. Thjesht duhet të zgjidhni kontaktin e dëshiruar dhe të kërkoni të ju lokalizojë për një kohë të caktuar (nga 15 minuta në 12 orë). Kur (dhe vetëm nëse) kontakti juaj e pranon kërkesën tuaj, do të hapet një hartë private e drejtpërdrejtë për të dy që tregon dy pozicionet tuaja në kohë reale. Mund ta ndryshoni kohëzgjatjen, ta fshini, ose ta ruani kërkesën për më vonë. Sapo të mbaronte koha, ajo Valë do të skadojë automatikisht dhe ju do të ndaloni së shikuari pozicionet tuaja, përveç nëse të dy dëshironi të riaktivizoni Valë. Ju gjithashtu mund të krijoni Valët grup, duke qenë në gjendje të shtojë deri në 10 persona. Përveç kësaj, në Valët i grupit krijuesi mund të vendosë një "Vend takimi”(Pika e Takimit), e dukshme për të gjithë anëtarët.

"Vlera jonë diferenciale është privatësia, thjeshtësia, dinamizmi dhe dobia e shërbimit."

Valë

Valë

Valë eshte nje aplikacion FALAS dhe PA ADS nisur globalisht, i disponueshëm në App Store për iPhone 3GS ose më të lartë. Së shpejti për Android!

Shkarkoni Valën

Shkarkoni Valën

Ju lutemi vizitoni www.waveapplication.com për më shumë detaje. Ju mund ta shkarkoni aplikacionin Valë direkt duke klikuar në imazhin ngjitur me këto rreshta.

Valë është një kompani e themeluar në janar 2013, e krijuar me një qëllim: të zhvillojë një ide që plotëson një nevojë aktuale të çdo përdoruesi dixhital. Qëllimi ynë kryesor është të krijojmë një shërbim të dobishëm që ndihmon dhe lehtëson jetën e përditshme të njerëzve.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.