Luaj skedarë torrent pa i shkarkuar me "Popcorn Time" për Mac

KOHA POPCORN

Sot ka arritur në duart e shumë përdoruesve të të dy Mac dhe Windows një beta të një aplikacion që përdor teknologjinë P2P për të transmetuar video.

Aplikim Koha kokoshka Gjen skedarët TORRENT me cilësi më të lartë dhe i luan ato pa i shkarkuar në Mac tuaj në sekonda.

Ky është një aplikacion i ri për Mac që është ende në fazën e tij beta 2 dhe që përsëri vë në pikëpyetje fuqinë e rrjeteve P2P. Në këtë rast, aplikacioni, i cili zë disa megabajt në kompjuterin tonë, na ofron një katalog të plotë të filmave, të kataloguar në mënyrë perfekte nga zhanri. E vetmja gjë e dobët që mund të gjejmë tani është që përrenjtë që ju po kërkoni janë në anglisht, megjithëse mund të vendosim titra, nëse ato janë të disponueshme.

KOHA WEB POPCORN

Sapo hapim aplikacionin, na shfaqet një dritare në të cilën në shiritin anësor të majtë do të mund të zgjedhim zhanrin dhe më vonë në dritaren qendrore filmin në fjalë. Sapo t’i themi aplikacionit se duam ta shohim, ai fillon të luajë për disa sekonda pa pasur nevojë të shkarkoni skedarin torrent.

APLIKIMI I KOHS POPCORN

Duhet të theksohet se në asnjë moment nuk mund t'i themi aplikacionit se ku duhet të duket apo diçka e tillë. Ne vetëm mund ta hapim dhe të shohim se çfarë zhvilluesi i saj ka vënë në dispozicion për të gjithë.

Shkarko - Koha kokoshka


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   alberto dijo

    Klikoj në nëntitull në spanjisht por nuk më dalin