Apple i kënaq të gjithë. Për tastierën tradicionale, një tastierë perfekte

Mac tastierë me tela

kjo tastierë, pavarësisht se mban peshën e tradicionales, ajo gjithashtu ndan karakteristikat me kolegun e saj pa tel, strehim i sofistikuar i aluminit të anodizuar; kjo tastierë Tastiera e mollës është krijuar për të parë po aq mirë në çdo mjedis.

E para hap për të vënë tuaj tastierë është ta lidhësh me të Port USB prej jush mushama dhe menjëherë do të shihni rehatinë e hollë të saj çelësatNga rruga, ju do të ndjeni gishtat tuaj të rrjedhin më shpejt mbi ta. Për lehtësinë tuaj, përtërij me një tastierë të zgjeruara në të cilat ata kanë përfshirë çelësa plotësues si: tastiera numerike, kontrollet që ju lejojnë të lëvizni nëpër dokumente dhe çelësa të tjerë funksionet e të cilave janë të një natyre të veçantë, pasi ato ju ndihmojnë të përshtatni funksionimin e mushama, të ju ndihmojë të rregulloni shkëlqimin, nxjerrjen e diskut, vëllimin, luajtjen dhe pauzën ose Exposé.

Lidhja e juaj maus Mouse i fuqishëm do të jetë gjë e një fëmije me ndihmën e dy Portat USB 2.0, ju gjithashtu keni qasje për të lidhur ndonjë pajisje tjetër periferike me shpejtësi të lartë, të tilla si kamera digjitale o Printera.

Për ta përdorur këtë tastierë ju duhet të ndihmoni veten që:

  • Kompjuter kompjuterik me një Port USB 1.1 ose USB 2.0 falas,
  • Mac OS X 10.4.10 ose me vone,
  • Update del program del tastierë.

Përmes | Manzana


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.