Altoparlantë hi-fi të lëvizshëm me ndikim zërit i-Fusion 2

Altoparlantë iPod

Me shoferë nga Neodymium dhe e zhvilluar me standardet më të larta të cilësisë, të pajisura me kone alumini që sigurojnë qartësi në zë dhe altoparlantë me një port bas, shoqëruar me një teknologjia e përparme maxxbass që arrijnë tingull më të mirë bas me shtrembërim zero, u vendos në pjesën e pasme të drejtuesve të i-bashkim 2 një shtresë e lëngshme që i ftoh ato, duke siguruar kështu një funksionim të mirë.

Ato janë të dizajnuara posaçërisht për iPod, adaptuesit e tij universalë, të cilët janë të përfshirë, mund t'i bashkëngjiten cilitdo gjenerata e iPod me baze dok, për të cilat ata kanë pajtueshmëri të shkëlqyeshme.

Dizajni i saj është i një elegance unike, mbështjellës i ngurtë i projektuar ekskluzivisht, siguron mbrojtje për tuajin folësit në rast udhëtimi dhe gjithashtu vepron si një kabinë për folësit Për të optimizuar tingullin, ai ka një hapësirë ​​të madhe në të cilën mund të ruani pajisjen tuaj iPod të çdo gjenerate, bateri litium-jon dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me tuajin auriculares. Pamja e tij tregon risi, ngjyrat e saj shkojnë mirë me çdo ambient dhe dizajni i tij e lejon atë të funksionojë jashtë me përkufizimin më të mirë.

Mundësohet nga një bateri litium-jon trefazor dhe gjithashtu përfshin një mënyrë automatike gjumi dhe një tregues të karikimit të baterisë, i cili ka një jetë prej 15 orësh dhe gjithashtu mund të lidhet me rrymën duke përdorur adaptorin që përfshihet.

Sa i përket telekomandës që është ruajtur në i-Fusion 2, ju mundëson të ndizni dhe fikni pajisjen tuaj i-bashkim 2 dhe ju iPod kontrolloni vëllimin dhe këngët përpara përpara deri në 4,5 metra larg.

Të gjithë iPod dhe iPod mini ata punojnë me ankorim rration dhe 2 GB iPod Nano dhe Shuffle iPod Ata punojnë me hyrjen stereo 3,5.

Kutia përfshin një bateri të integruar në jon litium, adaptor energjie 9v 2A, kabllo stereo 3,5 mm, manual udhëzimesh, telekomandë dhe udhëzime të lidhjes së shpejtë.

Përmes | Ipodizuar


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.