Dallimet midis Mac App Store dhe iOS App Store

dyqani i aplikacioneve mac Dyqani i Mac App mund të nisë brenda një jave

Mac OS X App Store po zbret, por fatkeqësisht kam frikë se do të duhet të shkojmë pak nga pak, dhe lajmi i keq për mungesat po del në dritë.

Si fillim, ka qenë e njohur se Apple nuk do të nisë Game Center në Mac OS X, kështu që nuk do të ketë platformë lojërash për Mac, në një lëvizje të dukshme për t'i bërë njerëzit të luajnë më shumë në iDevices e tyre.

Nga ana tjetër, është konfirmuar që promokodet e aplikacioneve nuk mund të jepen në Mac OS X. Dhe pse është kjo? Epo, në thelb nuk kuptohet, pasi që operacioni është i njëjtë si në iOS, kështu që le të shohim nëse ato rregullohen ...

Burimi | Mac Thashethemet


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.