Podcast 12 × 14: Apple e fillon vitin fuqishëm

Podkasti i Apple

Natën e kaluar ne u takuam me #podcastApple përsëri në një vit që pritet të jetë më i mirë në çdo mënyrë. E vërteta është se përdoruesit e Apple Ne nuk mund të ankohemi për vitin 2020 për sa i përket lajmeve, produkteve, lajmeve dhe të tjerave, por ju gjithmonë doni më shumë.

Në këtë kuptim, 2021 duket se Apple fillon fort siç thotë titulli i podcastit të djeshëm. Qoftë ashtu si mundet ne jemi shumë të lumtur të kthehemi në podcast pas pushimeve dhe ndani mendime, lajme, produkte dhe përvoja me produktet e kësaj firme.

Kjo është videoja e djeshme e podcastit e cila është publikuar në kanalin tonë në YouTube:

https://youtu.be/M9oJvdNx0D8

Nëse dëshironi, mund të na ndiqni drejtpërdrejt në kanal, zakonisht të martave mbrëma, megjithëse herë pas here e ndryshojmë ditën. Gjëja interesante është se kemi kaluar një kohë të mirë dhe ne mund të bashkëveprojmë me ju direkt nga  kanal në YouTube. Nëse jeni një nga ata që nuk mund të na ndjekin drejtpërdrejt, gjithmonë mund të shijoni audion e podcastit në dispozicion në iTunes dhe pjesa tjetër e platformave si zakonisht.

Dhe përsëri na duhet falënderoj të gjithë të pranishmit për kompaninë tuaj. Gjithnjë e më shumë përdorues po na takojnë drejtpërdrejt dhe ju na kërkoni dhe ndani mendimet tuaja në lidhje me lajmet teknologjike të Apple, produktet e saj dhe gjithashtu çështje të tjera që nuk lidhen drejtpërdrejt me Apple. Për ekipin është vërtet kënaqësi të ndajmë të gjitha përvojat tona dhe të njihemi me tuajat, shpresojmë që ky komunitet i përdoruesve të vazhdojë të rritet dita ditës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.