Jepini Apple Watch tuaj një nuancë freskie dhe elegance

Muaji i zgjedhur nga shumë njerëz për të filluar pushimet e tyre ka mbërritur dhe prova e kësaj është se ne shohim qindra mijëra makina në rrugë. Nëse ju jeni një prej tyre dhe keni marrë Apple Watch tuaj të duket «palmito», sot ne ju tregojmë një rrip të bëra në dy nuanca të fluoroelastomerit Me një dizajn shumë të ngjashëm me atë që mund të shohim në rripin zyrtar që Apple projektoi për Apple Watch Nike +.

Padyshim që është një opsion shumë i mirë dhe është që jo vetëm që duhet të shikojmë vetë modelin, por edhe të kënaqemi një zbritje me kohë të kufizuar prej më shumë se 50%.

Nëse jeni një adhurues i rripave për tuajin Apple Rights Watch dhe ju gjithmonë po i ndryshoni ato, ju do të doni rripin që unë ju tregoj në imazhet e artikullit. Isshtë një rrip i bërë nga fluoroelastomer në dy nuanca ngjyrash. Ato janë të disponueshme vetëm për Apple Watch 42 mm, kështu që nëse keni një 38 mm, ky informacion nuk është për ju. 

Siç mund ta shihni në ueb me të cilin ne lidhemi, ekzistojnë dy kombinime të ndryshme. Kemi një në të zezë me gri dhe një në të zezë me jeshile fluoreshente. Të dy tonet kombinohen në mënyrë të përsosur në dy shtresa, njëra në faqen e brendshme të rripit, e cila del nëpër vrima si me rripat Apple Watch Nike + dhe një tjetër në anën e dukshme, e cila është ajo e zeza.

Dallimi i këtij modeli të rripave në lidhje me Nike + është se mbyllja është klasike, duke dhënë aspektin zyrtar, si dhe sportiv. Nëse doni të dini më shumë rreth këtyre rripave, vizitoni këtë lidhje. Çmimi i saj aktualisht është në 9,98 euro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.