ScreenFlow 2 njoftoi: alternativa për Camtasia dhe QuickTime X

Pamja e ekranit 2009-09-07 në 19.25.56

Vazhdoni të thoni se QuickTime X ka ndryshuar plotësisht tregun për transmetuesit e ekranitMeqenëse tani për një përdorues mesatar (i cili dëshiron të regjistrojë si gjëra pa kuptim dhe t'ia dërgojë shokut të tij), QuickTime X është zgjidhja perfekte dhe falas.

Por ne ende duam të shkojmë pak më tej. Ne ende duam një rezultat profesional dhe nëse kjo është ajo që duam, mbase ScreenFlow 2 është zgjidhja që ne po kërkojmë. Dhe për ata prej nesh që tashmë kishin versionin 1, sigurisht që ia vlen të azhurnohet, qoftë vetëm për lehtësinë e eksportimit në YouTube (diçka themelore) ose tranzicionet e reja 3D.

Pçmimi i azhurnimit është 29 dollarë (kjo tingëllon e njohur për mua) për përdoruesit e ScreenFlow 1, ndërsa për jo-përdoruesit, mendoj se do të jetë si versioni i parë, 99 dollarë.

Lidhja | ScreenFlow


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.