Shkarkoni sfondin e Luanit Mountain

Imazhi i Ri

Siç është tradicionale me secilën Preview të Zhvilluesit të lëshuar nga Apple, sfondi është tani në dispozicion në internet për t'i dhënë Luanit tonë një prekje "Mountain".

Letra muri ndjek traditën e të qenurit galaktik, në këtë rast më blu se kurrë, diçka që nuk është aspak e keqe pasi që flasim për një ton vërtet spektakolar dhe një sfond të bukur.

Mund ta shkarkoni në madhësi të plotë në këtë lidhje.

Burimi | 9to5Mac


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.