Si të shkarkoni Figure, një aplikacion për të krijuar muzikë falas

E hëna e parë e një muaji të ri dhe mollë na jepni përsëri një kërkesë të paguar. Siç ju kemi thënë për disa muaj, çdo 30 ditë Apple Store u jep vizitorëve tuaj kode për të shkarkuar aplikacione falas me pagesë. Librat, lojërat dhe aplikacionet për të gjitha shijet shfaqen çdo muaj në dyqan mollë.

Figuroni falas në App Store

Këtë herë Apple Store na jepni aplikacionin Figura, një aplikacion me të cilin mund të krijojmë muzikë me iPhone Nga kudo. Fitues i disa çmimeve, Figura lejon çdokënd që të përdorë bas, daulle dhe sintetizues për të përpunuar këngët tona.

Nëse kërkoni Figurën në App Store Do të shihni që për ta shkarkuar duhet të paguani 0,89 €. Sidoqoftë, nëse kemi qasje në aplikacionin e dyqanit mollë mund ta shkarkojmë plotësisht falas.

Si ta shkarkoni Figurën falas

Dhe çfarë duhet të bëjmë për të shkarkuar Figura falas? Shumë e thjeshtë, thjesht duhet të ndiqni këto hapa:

 • Së pari ju duhet të keni aplikimin e Apple Store në tuajin iPod, iPhone o iPad (Nëse nuk e keni akoma, mund ta shkarkoni falas në fund të këtij artikulli).
 • Nëse e keni tashmë në pajisjen tuaj, hapni aplikacionin e Apple Store dhe, te Featured, lëvizni poshtë derisa të gjeni ikonën Figura.
 • Ju do të shihni se ju merrni një ekran që e shpjegon atë, për të qenë përdorues i Apple Store, mund ta shkarkoni aplikacionin falas deri më 30 qershor 2014 (ose derisa të mbarojnë kodet). Nën të do të keni një buton të gjelbër që thotë "Shkarkoni falas", klikoni mbi të.
 • Do të shfaqet një ekran që na këshillon se do të ridrejtohemi në App Store. Ne vazhdojmë.
 • Tu iPhone do të kërkojë fjalëkalimin tuaj ID e Apple. Futni atë dhe klikoni OK.
 • Pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj, do të shfaqet një kartë dhuratë me një kod. Shikoni për opsionin Shlyeni dhe klikoni mbi të.
 • Do të shihni një mesazh që ju tregon se kodi është përdorur me sukses dhe se aplikacioni po instalon. Tani thjesht duhet të klikojmë në rregull dhe të presim Figura është shkarkuar dhe ne mund ta shijojmë atë pa paguar asnjë qindarkë të vetme.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.