Vegla e re e Apple: iBangle, një byzylyk muzikor

iBangle Apple nuk ndalet së inovuari, aq sa ka zhvilluar një hardware cilësi me një dizajn kurrë më parë. Disa ditë më parë ai prezantoi të rejat në veglat muzikore. Për ata prej jush që menduan se iPod ishte i fundit në media player, na vjen keq që ju themi se keni gabuar.

Një dizajn shumë origjinal u shfaq: byzylyk iBangle, një aksesor dore me të gjitha funksionet e iPod që duket si diçka nga një dyqan argjendurinash.

Kjo pajisje e re është un mp3 player ultralight bërë nga alumini, e cila lejon për të ekzekutuar të gjitha komandat në një mënyrë shumë prekje, të jesh në gjendje të zgjedhësh këngët dhe t'i kesh ato lehtësisht pa u vërejtur.

Dizajni i ri modern dhe rinor plotësohet nga kufje pa tel. Një pikë tjetër në favor për ta bërë atë edhe më diskrete. Brenda tij ka një dyshek të vogël ajri që fryn dhe bën byzylyk i përmbahet krahut duke ofruar siguri më të madhe.

Me pak fjalë, iBangle është një byzylyk në të cilën ju mund të merrni të gjitha muzikë që ju dëshironi, duke parë rehat, modern dhe argëtues në të njëjtën kohë; pa e vërejtur askush se ku i merr të vetat lojtar.

Mjerisht për tani, kjo mrekulli e krijuar nga Gopinath prasana Isshtë vetëm një prototip, por do të dalë në treg shumë shpejt.

Përmes | BlogGadgets


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   KB ROMIK dijo

  SHT IN E PREKreditueshme, POR E VUERTET. ÇDO DIT THE Krijuesi i këtij mollë të mrekullueshme na befason me gjëra vërtet të jashtëzakonshme.
  FALEMINDERIT JU LUFTONI Q BE JENI ME NE.

 2.   Imazhi i mbajtësit të vendndodhjes së Alberto Carrillo dijo

  Wow kjo nëse ata treguan neto, por unë kam një ide më të ftohtë, por unë do të doja që dikush të më ndihmojë pak nëse mund të lidhem direkt me Apple ok duhet të bëj

 3.   Karlos Molina dijo

  Shkëlqyeshëm, urime, kam edhe një super dritë, më kontaktoni me këtë mënyrë nëse jeni të interesuar të përmirësoni ambientin tonë !!!