Mëngë të vështira për MacBook Unibody

Rastet Hardshell Macbook

Lajmi i vërtetë ka ardhur në efekt se Në rast se po punon për të përshtatur të saj Mbulesa të ashpra në gamën e re të MacBook unibody, lajmi i mirë është se ato janë në dispozicion për ju për të blerë.

Mbulesat Ashpër Ato janë një mbrojtje e ngurtë që përshtatet në mënyrë të përsosur me pajisjet e reja duke u dhënë atyre një pamje të re, e cila mund të gjendet në katër ngjyra: jeshile, blu, rozë dhe e zezë. Ajo ndahet në një mënyrë specifike në mënyrë që të mos ndërhyjë në një mënyrë të keqe në lidhjen e kabllit të energjisë, lidhësve të foleve ose përfshirjes së një disku.

Në bazën e tij do të gjejmë vrima të vogla dhe pothuajse të padukshme, funksioni i të cilave është lirimi i nxehtësisë së tepërt që mund të përkeqësojë pajisjet, në të njëjtën mënyrë, zona e daljes së ventilatorit është plotësisht e qartë.

Lidhur me temën e çmimit, mund t'ju informoj se është 49,95 $ dhe vetë dyqani e ka në dispozicion Në rast se dhe është shumë e mundur që më shpejt sesa mendojmë, të jetë gjithashtu në Dyqani i Apple onLine o Rishitës Apple e vendeve ku është e mundur, atëherë, dihet që dyqani zyrtar nuk dërgon në të gjithë botën.

Përmes | MollëPërmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   josemacpro dijo

  !! Çfarë manie për të shpërqendruar laptopët! Nëse është një makbook alumini, shijoni mirë ngjyrën e tij, po, për ta transportuar atë një qese neoprene. Por nga atje për ta pasur atë "të maskuar" nuk e shoh. . nëse dizajnerët e mollëve dëshironin një pro macbook rozë ata do ta kishin dizajnuar atë. . .

 2.   nimfë dijo

  Përshëndetje, ku mund të blej një rast të këtyre?