XStand, një fjalor për Mac-in tuaj

xStand, foltore për Mac Teknologjia Mobis Ju keni pasur një ide të shkëlqyer duke zgjeruar gamën tuaj të foltore lëvizëse, kësaj here do të flasim për një që është lëshuar disa kohë më parë dhe emri i të cilit është Vetëm Mobile Xtand Pro para mushama.

Ky fjalor, me një dizajn të hollë, është konceptuar dhe është bërë tërësisht prej alumini, një pamje kjo për shkak të nevojës që të përputhet me përfundimin metalik të MacBook, por mund ta përdorni me ndonjë tjetër portativ de mollë.

kjo pajisje shtesë, vjen e pajisur me një shirit të rregullueshëm që siguron nivele të ndryshme të personalizimit të lartësisë, i cili na lejon të kushtëzojmë ekran del mushama në nivelin e syve tanë dhe përveç kësaj, ajo gjithashtu ka këmbë jo-shqip që, nëse është e nevojshme, parandalojnë portativ bie ne dysheme.

El Vetëm Mobile Xtand Pro lehtëson hyrjen në të gjitha portet dhe gjithashtu është projektuar në mënyrë që ajri i nxehtë nga kompjuter del lirshëm nga fundi i stendës së muzikës për të ndihmuar në qetësimin.

Sa i përket vlerës së tij, Vetëm Mobile Xtand Pro, deri më tani dihet të jetë rreth 90 dollarë, një çmim i drejtë për komoditetin tuaj dhe sigurinë e pajisjes suaj Mac.

Përmes | FaqMacPërmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.