Airheart, një lojë shumë e ndryshme aeroplani, premiera në Mac App Store

Loja Airheart arrin në Mac App Store, një lojë që mund të na bëjë të kalojmë momente shumë argëtuese para Mac dhe që praktikisht sapo është lansuar zyrtarisht në pjesën tjetër të platformave. Tani mund ta merrni direkt nga dyqani online Apple.

Me këtë rast ne do ta fusim veten në vend të Amelias, me të cilën do të jetojmë një aventurë spektakolare midis avionëve dhe betejave ajrore në një botë krejtësisht të ndryshme nga ajo që njohim. Ne do të duhet të eksplorojmë dhe të pushtojmë botë të reja në një aventurë vërtet epike.

Për ata që nuk e njohin këtë lojë, kjo është një lojë veprimi me dizelpunk me fluturim të lartë, ku ngjyrat e hartave jetojnë vërtet në kolonën zanore. Mirësevini në Granaria, një qytet mbi re në të cilin do të duhet të ndërtojmë dhe provojmë më shumë se 40 armë dhe aeroplanë. Kombinoni aftësitë tona për t'u bërë makthi më i keq i piratëve ose thjesht argëtohuni me armiqtë tanë dhe përdorni fuzhnjën për të çarmatosur, mbrojtur, lëvizur ose tërhequr ata në shtëpi për t'i çarmatosur ata. Kjo është rimorkio zyrtare e lojrave:

Ardhja e kësaj loje është padyshim një gjë e mirë për përdoruesit e Mac, të cilët tentojnë të shohin lëshimet nga larg dhe të mbërrijnë në kompjuterët tanë vonë. Në këtë rast, lansimi i Airheart është i fundit dhe ne mund ta shijojmë atë pothuajse në të njëjtën kohë si në pjesën tjetër të platformave. Mac App Store nuk tregon kërkesat minimale për të qenë në gjendje të luajë në Mac, tregon se macOS 10.9 ose më i lartë kërkohet për ta instaluar atë dhe procesorin 64-bit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.