PDF Expert për Mac ul çmimin e tij këtë javë me 50%

Zbritje pdf Ekspert

Ka disa aplikacione të ndryshme për modifikimin e PDF-ve për Mac të disponueshme sot, por është e vërtetë që nëse hedhim një vështrim më të afërt, ka pak programe, nëse jo pothuajse asnjë, që i afrohen potencialit të PDF Expert të krijuar nga Readdle. Tani kompania ka ulur çmimin e produkteve të saj dhe versionin për Mac 50% çmimin e saj.

Ekspert PDF është një aplikacion shumë i qëndrueshëm për leximin e shpejtë të PDF-ve për Mac. Është në gjendje të hapë çdo skedar PDF, të madh apo të vogël dhe duket gjithmonë i lehtë. E përdor rregullisht dhe mund t'ju siguroj se në pak sekonda është gati për t'u përdorur dhe pasi të kemi importuar një skedar, së shpejti është i disponueshëm për të filluar punën me të. Një e fundit.

Por për mua, një nga aspektet ku ky aplikacion bie më shumë në sy është tek kërkimet. Readdle pretendon se PDF Expert punon me disa veçoritë më të fundit të kërkimit PDF dhe jam i sigurt që është kështu sepse janë shumë të suksesshëm dhe gjithashtu të shpejtë.

Ka shumë funksione të tjera, të tilla si aftësia për të shënuar në PDF. Bashkoni skedarët vetëm me lëshimin dhe zvarritjen. Redaktoni PDF për formularët. Dhe sigurisht aftësia për të nënshkruar dokumente duke shtuar nënshkrimet tona dixhitale ose të shkruara me dorë që kemi krijuar dhe përcaktuar më parë.

Një opsion i mirë që tani mund ta marrim me 50% zbritje. Pra, nga kostoja 80 euro shkon në 40 në licencë për tre kompjuterë Mac dhe fillon sot me date 25 deri ne daten 30. Sigurisht që është një mundësi që nuk duhet ta humbisni. Nëse ajo që kërkoni është një program për të trajtuar PDF-në që i përshtatet nevojave tuaja. Ndoshta është më i miri në segmentin e tij. Unë kam qenë gjithmonë shumë i kënaqur me programin. Nga ajo që shoh në komentet në Mac App Store, nuk jam i vetmi.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.