Ian Gomez bashkohet me kastin e serisë së re të Apple TV + "Fizike"

ian Gomez

Duket se tani Apple TV + Fashionableshtë në modë në SH.B.A. dhe çdo aktor me vlerë të kripës së tij dëshiron të shfaqet në një serial apo film në platformën Apple. Ose kjo, ose është që llogaritari i Apple është çmendur dhe nuk ndalet së lëshuari kontrolle bujare (transferimet e ditëve të sotme) për të pasur një koleksion të tërë ngjitësish për tu treguar kur shfletoni menutë Apple TV +.

Fakti është se një aktor i njohur i serialeve amerikane, Ian Gomez, gjithashtu i është nënshtruar sharmit të dollarëve Cupertino dhe do të shfaqet në serialin e ri që po xhirohet për Apple TV + «fizik".

Seriali "Fizik" ka qenë në prodhim e sipër për Apple TV + për mjaft kohë. Aktualisht është në fazën e xhirimeve, dhe duket se do të dalë këtë verë. Edhe pse ka akoma aktorë që po bashkohen me kastin e serialit.

Sipas një artikulli të botuar sot nga Afati i fundit, Ian Gómez, aktori i famshëm nga seriali «Qyteti Cougar»Joinedshtë bashkuar me ekipin e aktorëve që do të interpretojnë në serialin e ri« Fizike ». Ai bashkohet me të mirënjohurat Rose Byrne (Damage, Instant Family) dhe Rory Scovell (The House).

Gomez do të interpretojë një personazh të quajtur Ernie. Sipas raportit, Ernie është një "pionier i teknologjisë që fitoi një çmim të madh për një nga shpikjet e tij". Dhe falë kësaj, ai hyri në politikën e qytetit të tij.

"Fizike" është një serial i kombinuar drame dhe komedi. Aktualisht po xhirohen dhjetë episodet 30 minutëshe që përbëjnë sezonin e parë. Seriali do të ndjekë karakterin e Byrne, Sheila, pasi ajo mbështet burrin e saj (Scovell) duke kandiduar për kryetar të qytetit të tyre.

Në fillim të këtij viti, Apple konfirmoi se "Physical" do të dalë në treg këtë verë, pa një datë specifike të publikimit. Do të presim ditën e hapjes së tij.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.