XCOM 2: Lufta e të Zgjedhurve po vjen gjithashtu shumë shpejt në macOS

Për disa ditë, Feral Interactive ka mbajtur të gjithë përgjegjësinë për publikimet e reja për muajt e ardhshëm dhe ne me të vërtetë e duam atë. Feral, është padyshim një nga përmirësimet për këtë dhe kjo është arsyeja pse tani ata gjithashtu shpallin afërsinë e XCOM 2: Lufta e të Zgjedhurve - Pako Trashëgimore Taktike për përdoruesit e Mac.

Oneshtë një nga lansimet më të afërta që nga ajo kohë Të Premten e ardhshme, 9 Tetor, do të jetë në dispozicion për përdoruesit e PC me Windows dhe siç shpjegon Feral në deklaratën e tij, përdoruesit e macOS dhe Linux do ta shohin atë të mbërrijë pak më vonë.

XCOM 2: Lufta e të Zgjedhurve, është një lojë zhvilluar nga Firaxis Games dhe botuar nga 2K për PC dhe konsola. Tani kjo lojë e re që respekton udhëzimet e mëparshme vjen me një larmi mënyrash të reja loje, harta, armë, forca të blinduara dhe Photobooth, kolonë zanore krejt të re dhe opsione të personalizimit. Përtej kësaj fushate të quajtur Tactical Legacy Pack, ne mund të vazhdojmë të shijojmë sfidat e përditshme të Luftës së të Zgjedhurve në çdo kohë dhe pa nevojën e lidhjes në rrjet ose të luajmë me misionet Arkivat e Rezistencës që ndërlikohen ndërsa ecim përpara.

Kjo është padyshim një sagë lojërash të njohura nga përdoruesit e macOS dhe që tani ata do të shohin të rriten me këtë version të ri që është vërtet afër arritjes zyrtare. Shpresojmë se është e vërtetë dhe ata nuk e vonojnë shumë vënien në skenë, me të vërtetë duket shumë mirë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.