Shumica e modeleve të Apple Watch Series 4 dërgohen tashmë në 3-4 javë

Koha e transportit për 21 shtatorin e ardhshëm në Apple Watch Series 4 nuk ka zgjatur për një kohë të gjatë dhe është që në më pak se gjysmë ore disa nga modelet që ata kanë në dispozicion në faqen e internetit të Apple tashmë ata treguan shenjën "Anije në 3-4 javë" sidomos modelet më të zakonshme.

tani Nëse hyni në faqen e internetit të Apple për të rezervuar një nga këto Apple Watch Series 4 të ri, do të gjeni postuesin në të gjitha modelet në dispozicion, kështu që ne jemi të sigurt që shitjet globale të kësaj ore të re inteligjente kanë qenë të mira, shumë të mira.

Këto kohë mund të jenë më të gjata nëse kërkesa rritet

Dhe është se megjithëse duket se 3 ose 4 javë transporti mund të jetë koha e mjaftueshme që aksioni të rimbushet dhe anijet të jenë më të ulëta, kërkesa vazhdon të udhëheqë rrugën, kështu që një rritje e rezervave mund të rrisë këtë kohë pritjeje. Pra, mos hezitoni shumë nëse po mendoni të blini një Apple Watch Series 4 pasi rezervimet duket se vazhdojnë të rriten dhe kjo bën që kohët e transportit të rriten, ne do të shohim se si evoluon gjatë këtyre ditëve.

Një tjetër mundësi është të mbilleni në një Apple Store ose një shitës të autorizuar në ditën e fillimit zyrtar, i cili do të jetë më 21 shtator. dhe përpiquni të merrni një model ore, por kjo mund të jetë pak më e komplikuar pasi që vështirë se ka ndonjë informacion mbi stokun që ata mund të kenë në dyqanet e Apple në ditën e fillimit të tij dhe ne gjithashtu nuk e dimë nëse ata do të kenë të gjitha modelet që ata kanë prezantuar, kështu që gjetja e një që dëshironi mund të jetë një detyrë e vështirë. Ju duhet të vazhdoni të ecni përpara dhe të shikoni lëvizjet në faqen e internetit të Apple.

Nga rruga, Urime të gjithë atyre që tashmë e kanë të rezervuar! ka mbetur më pak për ta pasur atë në kyçet tuaja.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.