Tani është në dispozicion një rimorkio e re për sezonin e dytë të Central Park

Parku Qendror në Apple TV +

Orari i lëshimit të Apple TV + për këtë muaj të qershorit është shumë i gjerë dhe kur e gjejmë veten në mes të muajit, ka ende një numër të madh të lëshimeve të reja për të ardhur në shërbimin video të transmetimit të Apple.

Apple TV + sapo ka shpërndarë përmes kanalit të tij në YouTube një promovues të ri për sezonin e dytë të programit të muzikës popullore Central Park, një sezon i dytë që do të shfaqet premierë më 25 korrik, në 9 ditë.

Central Park është një komedi muzikore e animuar që, megjithëse u drejtohet fëmijëve, është një program i shkëlqyeshëm për të gjithë familjen. Seriali ka qenë i nominuar për Emmy Awards dhe NAACP Image Awards, kështu që ju e dini që diçka po bën mirë.

Kjo seri muzikore e nominuar për Emmy dhe NAACP është krijuar, shkruar dhe prodhuar nga fituesi i Emmy Loren Bouchard, së bashku me fituesin e Grammy Josh Gad dhe fituesin e Emmy Nora Smith. Kasta me yje përfshin Josh Gad, Leslie Odom Jr., Daveed Diggs, Emmy Raver-Lampman, Kathryn Hahn, Tituss Burgess dhe Stanley Tucci.

Parku Qendror sillet rreth familjes Tillerman, një familje që kujdeset për Central Park, një mushkëri e New York City. Familja përbëhet nga Owen (menaxheri i parkut), gazetari Paige (gruaja e tij). Figs Cole është një dashnor i qenve, ndërsa Molly e kalon ditën duke vizatuar karikatura superhero.

Zuzani i kësaj serie quhet Bitsy, një agjent i pasurive të patundshme që dëshiron shndërroni parkun ikonë të qytetit të New York-ut në një zinxhir hotelierësh. Krijuesi i kësaj serie, Loren Bouchard, është i njëjtë me serialin e Bob's Burger.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.