Thashethemet fluturojnë falë Lisa Jackson: Ngjarja në Shtator

Ngjarja e mollës

Në tremujorin e fundit të vitit ka gjithmonë një ngjarje të Apple në të cilën prezantohen lajmet për vitin pasardhës. Këtë vit pritet të jetë mesi i shtatorit, por gjërat nuk janë shumë të qarta. Mund të ketë ose jo një ngjarje që varet vetëm nga kompania amerikane. Por duket se do të ketë. Të paktën kështu thashethemet e reja u shfaqën si rezultat i Ndryshimi i fotografisë së profilit në Twitter nga Nënkryetarja Lisa Jackson.

Nënkryetarja e Apple për mjedisin, politikat dhe nismat shoqërore, Lisa Jackson, ka ngritur të gjitha alarmet e thashethemeve nëse do të ketë apo jo një ngjarje të Apple në shtator. Thashethemet tregojnë se po, madje u përmend se mund të bëhej në dy data të përafërta. E 14 -ta ose e 21 -ta. Por e gjithë pjekja nuk është në furrë kështu nuk dihet saktësisht.

Një ndryshim në foton e profilit të nënkryetarit tregon se mund të ketë një ngjarje të tillë. Pse pse? sepse sfondi që kryeson mbi foton e profilit. Vendosja për imazhin e improvizuar të Jackson është një ansambël që shfaqet rregullisht në prezantimet e Apple Event, i cili Përbëhet nga një dhomë me qarqe koncentrike në tavan. 

Lisa Jackson

Më të zgjuarit i kanë bashkuar pikat dhe kanë vendosur që imazhi të jetë bërë ndërsa ai ishte duke regjistruar pjesën e tij të prezantimit të ngjarjes. Kjo është arsyeja pse ata mendojnë se do të jetë në shtator dhe kjo është arsyeja pse forumet e tifozëve më të mëdhenj të Apple po tallen me këtë teori. SHBA Ne vetëm mund të themi se ka shumë të ngjarë që do të ketë atë ngjarje në shtator. Vitet e fundit ka qenë kështu dhe Apple nuk ka dështuar. IPhone i ri duhet të prezantohet. Një rast tjetër janë Mac -et e rinj, të cilët më japin përshtypjen se do të na duhet të presim më shumë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.