Traileri i parë i serisë Fizike është tani në dispozicion

fizik

Djemtë nga Cupertino kanë postuar në kanalin YouTube trailerin e parë të serisë tjetër që do të shfaqet premierë në Apple TV +. Po flas per Fizike, një serial me aktore Rose Byrne i cili luan rolin kryesor të një amvise të dëshpëruar të viteve '80 dhe një banore e San Diego e cila përfshihet në çmendjen e aerobisë së dekadës ndërsa lufton me një luftë të brendshme gjatë një udhëtimi të gjatë. Ky serial do të shfaqet premierë më 18 qershor në Apple TV +.

Fizike është krijuar nga Annie Weisman, e njohur për punën e saj të mëparshme në seri Një djalë i madh (Rreth një djali), I pavend (Suburgator), Unë Ndihem Keq dhe Shtëpiake të Dëshpëruara (Houasewives Desperate).

Në drejtimin që gjejmë  I. Tonya, Liza Johnson dhe Stephanie Laing. Fizike përshkruhet si një komedi e errët gjysmë ore e vendosur në San Diego të viteve 80 dhe ndjek Sheila Rubin, një amvisë e cila keqtrajtohet.

Për të dalë nga errësira që jeta e saj i ishte kushtuar pasi u martua, ajo merret me ushtrime fizike, por nuk çlirohet plotësisht derisa të zbulojë një mënyrë për të shkrirë pasionin tuaj të ri për ushtrime me teknologjinë e videove në zhvillim për të filluar një biznes revolucionar duke u bërë gradualisht mësuesja femërore e jetës në atë kohë.

Publikimet e ardhshme në Apple TV +

Para premierës së këtij seriali të ri, Apple është planifikuar të dalë në treg Filmi Bregu i Mushkonjave më 30 Prill, sezoni i dytë i serialit Kërkimi mitik më 7 maj, sezoni i dytë i serialit Ciklet më 14 maj, seriali Historia e Lisey më 4 qershor dhe sezoni i dytë i serialit Shtëpia Para Errësirës 11 Qershor. Më 23 korrik do të dalë sezoni i dytë i serialit Ted Lasso.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.