AirPods 3 i ri do të fillojë prodhimin gjatë tremujorit të tretë të vitit

Bëni AirPods 3

Sipas disa burimeve pranë linjave të prodhimit, Furnizuesi Tajvanez ASE Technology ka filluar prodhimin masiv të sensorëve optikë për gjeneratën e ardhshme AirPods që do të referoheshin dhe përflitej si AirPods 3.

Duket se këto AirPods po rezistojnë paksa në lançimin dhe është se shumë prej nesh prisnin që Apple do ta bënte atë gjatë këtij muaji Mars, së bashku me iPad dhe produkte të tjerë, por gjithçka erdhi në hiç. As AirPods dhe iPad dhe prezantimi si i tillë nuk arritën kështu që do të duhet të presim për të parë se çfarë ndodh më në fund me këto AirPods.

Sipas raportit të rrjedhur nga DigiTimes, furnizuesi do të kishte AirPods të rinj të Apple gati në tremujorin e tretë të këtij viti. Në këtë rast, është periudha nga korriku deri në shtator, kështu që do të përkonte me raporte të lëshuara më parë nga analisti i njohur Ming-Chi Kuo. 

Për hartimin e këtyre AirPods të rinj 3 ka edhe mendime mjaft të ngjashme mes thashethemeve dhe rrjedhjeve. Dizajni i kufjeve të reja Apple do të ishte i ngjashëm me atë që AirPods Pro ka aktualisht, po, me disa ndryshime në drejtim të gomave ose silikoneve që futen në vesh dhe në parim ato do të vijnë pa anulim të zhurmës dhe pa karikim. wireless wireless ... E gjithë kjo është vetëm thashetheme dhe është e qartë se dita e saktë e mbërritjes së saj në treg është e panjohur.

Thashethemet tregojnë se çmimi i këtyre AirPods 3 do të ishte i ngjashëm me atë të gjeneratës së tanishme AirPods, por ky është një informacion tjetër që gjithashtu na shpëton nga duart pasi nuk ka asnjë konfirmim zyrtar në këtë drejtim. Gjëja më e sigurt është që të jetë kështu, megjithëse asgjë nuk mund të konfirmohet në këtë moment.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.