Apple fillon të shesë kutitë për palët e treta AirPods në dyqanin e saj në internet (vetëm në disa rajone)

AirPods

Siç e dini tashmë, në Apple Store Online, në përgjithësi, pika kryesore janë produktet e vetë Apple, megjithëse është e vërtetë që ato kanë një përzgjedhje të madhe të produkteve të palëve të treta. Sidoqoftë, pasi gjithmonë, për sa i përket çështjeve të mbrojtjes, ato zakonisht nuk përfshijnë shumë kopertina të palëve të treta ose gjëra të tilla, përveç markave klasike dhe, në përgjithësi, për produktet që ata tashmë kanë krijuar.

Në këtë mënyrë, megjithëse është e çuditshme, kohët e fundit në disa rajone të tilla si Shtetet e Bashkuara, kemi parë shfaqjen e mbulesave mbrojtëse për markën Catalyst AirPods, prej të cilave duhet të themi se ata kanë fituar shitje të shumta përmes dyqaneve të tjera si Amazon.

Apple hap disa raste për Catalyst AirPods në dyqanin e saj

Siç e përmendëm, megjithëse është e vërtetë që në Spanjë nuk kemi asnjë lajm për të (ndoshta është vetëm çështje kohe), e vërteta është se për shembull Në SHBA Apple Store Online të firmës, ju mund të shihni se si në seksionin e aksesorëve, një kutë mbrojtëse për Catalyst AirPods është tani në dispozicionSi mund të kontrolloni nga këtu.

Ndoshta gjëja interesante është se është një botim special i kopertinave në fjalëEpo, ka vetëm tre ngjyra në dispozicion, por është kurioze të shohësh se ato tre ngjyra në fjalë shiten vetëm në Apple. Sido që të jetë, ata përmbushin të njëjtin funksion si ata që nuk janë pjesë e këtij edicioni, dhe në të njëjtën mënyrë ata do të sigurojnë AirPods në fjalë me një rezistencë ndaj ujit (IP67), duke ruajtur një dizajn relativisht të këndshëm për të gjithë .

Por, pa dyshim, gjëja më e çuditshme për gjithë këtë është ajo Këto raste janë nisur në Apple Store pavarësisht nga fakti se Apple nuk ka çështjet e veta zyrtare për shitje, dhe kjo është diçka që ndodh rrallë, veçanërisht duke marrë parasysh se është një produkt relativisht inferior ndaj të tjerëve si iPhone ose Mac, pasi mund të themi se është një pajisje shtesë për një pajisje tjetër.

Rasti i katalizatorit AirPods

Sido që të jetë, në rast se jeni të interesuar, për momentin nëse ende nuk ka arritur në Dyqanin Apple në vendin tuaj, ajo që mund të bësh është Rasti AirPods 2 & 1 ...blini versionin ekuivalent në Amazon »/]Edhe pse është e vërtetë që nuk është në dispozicion në të njëjtat ngjyra, funksioni që ajo përmbush është praktikisht i njëjtë, dhe për sa i përket çmimit nuk ka shumë ndryshim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.